STARE WAZE

Probleme grave locatie harta!!

  • Acest subiect are 0 răspunsuri, o opinie și a fost actualizat ultima dată acum 4 ani, 10 luni de Anonim.
Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor
    Mesaje
  • #1611
    Anonim
    Inactiv

    Va salut!
    Desi nu sunt un adept al Waze-ului,week end-ul trecut am fost in Bulgaria .Buuuun,pt inceput am folosit (cu succes) GPs-ul masinii,iar cand mai aveam aproximatic 180 km pana la Borovets,am folosit minunatul waze,in speranta ca ma va duce exact la locatie (Yagoda Villas).MARE GRESEALA!!!!Waze-ul,m-a intors 250 km,spre Varna!!Dar,m-a dus EXACT la locatie!!!Fix la marginea unei paduri din localitatea Targoviste (BG)!!!Minunat,zic!Traiasca Waze!!
    Nu vreti sa stiti ce a fost la gura si in sufletul meu cand am realizat ca minunatul Waze m-a dus fix in ……Ce dobitoc o fi pus locatia pe harta…..Din aseasta cauza,am mai facut inca 450 km pt a ajunge la locatia reala!!!!Nervi,oboseala,bani cheltuiti….
    Domnilor care administrati waze-ul,dv aveti vreun control asupra ceea ce se posteaza pe waze???
    Ma grandest la modul cel mai serios sa va dau in judecata pt ducerea in eroare a celor care folosesc acest program!

    Dan
    0740064633

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Forumul „Editare Hartă” este închis pentru subiecte și răspunsuri noi.