STARE WAZE

Legături utile și întrebări frecvente

Home Forum Discuții Generale Legături utile și întrebări frecvente

Acest subiect conține 17 răspunsuri are 13 voci și a fost actualizat ultima dată de  Paul Rosca acum 2 luni.

Vizualizare 3 articole - 16 la 18 (din 18 în total)
  • Autor

florin-bogdan
    Participant

Buna ziuan,waze functioneaca offline?

florina-corduneanu
    Participant

Buna ziua,

de aproximativ 2-3 luni nu mai pot folosi aplicatia Waze,(iPhone 7) deoarece imi reclama lipsa GPS-ului si imi ofera o localizare aproximativa, care nu ma ajuta deloc. Am crezut initial ca este vorba despre noua versiune a softului, de atunci am mai actualizat inca o versiune, dar tot degeaba…
    Totusi, acelasi telefon, la alte aplicatii cum ar fi vremea, google maps sau maps (apple), camera, etc., gps-ul functioneaza fara probleme. Am activat “Location-always” in setari, dar fara succes. Am verificat setarile cu un alt iPhone 6s al unei colege, nu pare ca as avea alte setari decat are si ea, si totusi…
    Aveti idee ce anume mai pot incerca astfel incat sa ma pot folosi de aplicatie la parametri optimi?

Multumesc pentru un raspuns prompt!

Paul Rosca
    Participant

Salut,
    Am observat ca notificarile (cu politia, de ex) sunt prea tarzii.
    Desi am bifat notificari pe o raza de 50km, politia imi este aratata cu cateva sute de metri inainte.
    Norocul meu ca plecasera, altfel era mult prea tarziu.

E un comportament general al Waze sau cum pot regla acest lucru, sa fiu avertizat din timp ?

Multumesc

Vizualizare 3 articole - 16 la 18 (din 18 în total)

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Sari la bara de unelte