STARE WAZE

Probleme cu actualizarea punctelor, deplasărilor și clasamentului

Etichetat: , ,

  • Acest subiect are 7 răspunsuri, 8 opinii și a fost actualizat ultima dată acum 7 ani de Anonim.
Vizualizare 8 articole - 1 la 8 (din 8 în total)
  • Autor
    Mesaje
  • #1360
    spookyx
    Keymaster

    De câteva săptămâni există ceva probleme în actualizarea punctelor, deplasărilor și a clasamentului.

    Waze cunoaște situația și lucrează să repare problema.

    Datele NU sunt pierdute și vor reapărea (puncte, deplasări etc).

    Points and Scoreboard issues
    Hi Wazers,

    We discovered an issue that affected the daily points calculation process.
    We’re working on a fix and will be deploying it soon.
    We apologize for the temporary inconvenience.

    Waze Infrastructure Team (6 octombrie 2016)

    • Acest subiect a fost modificat acum 7 ani, 6 luni de spookyx.
    #1394
    Anonim
    Inactiv

    Salut
    Vreo noutate pe subiect ? N-am mai vazut vreun punct din 25 septembrie si am facut vreo 2500 km plus rapoartele.

    Mersi

    #1400
    Anonim
    Inactiv

    La fel, aceeasi problema, de cateva zile am facut peste 200 km, inclusiv in seara asta vreo 60km,plus puncte, dar nimic, astept de o saptamana aproape, sa avansez, dar nimic,ce se intampla

    #1401
    Anonim
    Inactiv

    Se pare ca inca mai sunt probleme. La mine se actualizeazade la o zi la alta. Dupa schimbarea telefonului am devenit bebe, cu 7400 de puncte, ha ,ha. Ce ma intristeaza este faptul ca nu face update in timp real pe harta indiferent de deplasare are un lag de 5 – 10 minute in a face update de trafic si restul.

    #1408
    Anonim
    Inactiv

    Salut, de 2 luni am primit 1000 puncte si am facut vreo 5000 km. De vreo 3-4 luni am probleme cu punctele.
    In afara sa astept ce as mai putea face?

    P.S. multumesc echipei Waze pentru aplicatie si eforturilor depuse.

    #1410
    Anonim
    Inactiv

    La fel și la mine, am avut o deplasare de 1000km acum o săptămâna si nici pana in ziua de astăzi nu a-au actualizat punctele.

    #1459
    Anonim
    Inactiv

    Buna ziua
    Am si eu o problema cu clasamentul. Am fost penalizat la data de 01.02.2017 prin trecerea in dreptul clasarii cu 0, si imposibilitatea de a mai efectua rapoarte, pentru ca am efectuat prea multe. E primul avertisment si am inteles ca trebuia sa se rezolve in 7 zile. Au trecut doua luni si nu s-a rezolvat. Ma poate ajuta cine cu o informatie. Multumesc

    #1475
    Anonim
    Inactiv

    salut am o tableta de la Samsung pe care o folosesc zilnic pentru Waze si nu numai. am fost de curind in Germania, Austria, etc. a mers totul perfect si fara acesta aplicatie nu cred ca as fi ajuns la diferite destinatii care nu erau asa la vedere sau facil de ajuns la ele. toate bune si frumoase. ce NU am vazut sau nu mi-a fost aratat pe aplicatie pe intreg parcursul calatoriei facuta cu masina proprietate personala in cei peste 4.500 km au fost urmatoarele: nu accidente, nu aglomeratie, nu alti useri, nu drumuri blocate, nu lucrari la drum, nu etc. aplicatia a mers perfect ca si un gps normal. acum vine intrebarea am gresit eu cu ceva privind setarile in afara tarii sau trebuie sa introduc ceva coduri in acest sens ? ce trebuie sa fac sa vad tot ce poate oferii aplicatia ca aici la noi in Romania ? multumesc anticipat colegilor pentru raspuns.

Vizualizare 8 articole - 1 la 8 (din 8 în total)
  • Subiectul „Probleme cu actualizarea punctelor, deplasărilor și clasamentului” este închis pentru răspunsuri noi.