STARE WAZE

Posibilitatea setării distanței față de locul evenimentului?

  • Acest subiect are 0 răspunsuri, o opinie și a fost actualizat ultima dată acum 6 ani, 3 luni de Anonim.
Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Autor
    Mesaje
  • #1576
    Anonim
    Inactiv

    Există posibilitatea setării distanței față de locul evenimentului în așa fel ca emiterea avertizării audio să fie emisă din timp?
    Consider că ar fi foarte util ca utilizatorul să își poată seta distanța când să fie avertizat audio față de diverse evenimente raportate.
    În ceea ce mă privește, aș prefera să pot seta distanța față de locul raportării, așa încât să pot fi avertizat audio cu măcar un kilometru înainte de locul raportat ca „POLIȚIE”.
    Folosesc WAZE de ceva vreme, sunt extraordinar de acest soft.
    Am constatat însă că avertizarea audio este furnizată ceva cam târziu, când de fapt este destul de aproape de locul raportat, chiar dacă avertizarea a apărut pe ecranul aparatului cu suficient timp înainte.
    Personal, nu îmi permit să stau permanent cu ochii pe ecran ca să văd alarmele, aș prefera să mă bazez mai mult pe averizările audio ale evenimentelor, care din păcate, în actuala versiune, se dau cam prea târziu, din punctul meu de vedere, când utilizatorul este deja mult prea aproape de eveniment.
    Mulțumesc în avans pentru eventualele răspunsuri și pentru ajutor.
    Toate cele bune,
    Florin

Vizualizare 1 articol (din 1 în total)
  • Forumul „Discuții Generale” este închis pentru subiecte și răspunsuri noi.